Stil / Shellac (Kalıcı Oje)


14 gün boyunca parmağınızdan çıkmayan mucize oje

Dünya’nın ilk hybrid ojesine ”Merhaba” deyin.CND Shellac‘in patenti onaylanmış ve 2010 yılının en iyi yeni icatları listesinde i-pad ile birlikte yer alan ödüllü UV3 Teknolojisi ile; kolay, pürüzsüz, iki hafta süre ile dayanan, soyulmayan, sıfır kuruma süresi ile gerçek bir yeniliğe hazır olun!

Tırnaklarınızı Güçlendirin!

CND Shellac aynı zamanda tırnak bakımında tırnak güçlendirme amaçlı uygulanıyor. Tırnak sararmaları, katmanlarına ayrılma, çizgili ve çukurlu tırnakları olanlar, ince ve zayıf tırnaklara sahip olanlar, tırnakları yavaş uzayanlar ve tırnak yeme alışkanlığı olanlarda düzenli kullanıldığında ve mutlaka zehirsiz oje kullanıldığında (Formaldhyde, Tolune, DBP içermeyen CND marka ojeleri tercih edebilirsiniz) tırnakların güçlenmesini ve 2 kat daha hızlı uzamasını sağlıyor.CND Shellac özel formülüyle, tırnakta ojelerden veya kimyasallardan kaynaklanan sararmaları, düzenli kullanıldığında 105 günde iyileştiriyor. Aynı zaman CND Shellac ‘in üzerinde yer alan gözle görülmeyen minik tüneller yardımıyla Shellac dünyanın hava ve suyu geçiren ilk ojesi olma özelliğini taşıyor.

Starlar Shellacleniyor!

Kullananlar arasında Rihanna, Beyonce, Madonna, Adriana Lima, Drew Barrymore, Gwen Stefani, Kim Kardashian gibi birçok ünlünün yer aldığı CND Shellac modası, tüm Hollywood yıldızları arasında yükselen bir trend haline geldi hatta Rihanna CND Shellac‘in ”Black Pool” rengini deneyen Dünyadaki ilk kişi bile oldu.

CND Shellac‘in Olağanüstü Yeni Renkleriyle Tanışın!

CND Shellac, koleksiyonuna eklediği 7 yeni rengiyle henüz salonlarda yer almamasına rağmen sezonun en trendleri listesine şimdiden girdi bile.


FİYAT BİLGİSİ AL

Uygulama Galeri